GOKiS Masłów - Victoria Mniów 27.03.11

SynthosAGRO

SYNTHOS S.A. jest jednym z  największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie producentem kauczuków emulsyjnych oraz wiodącym europejskim producentem polistyrenu do spieniania.

Dynamiczny rozwój spółki w  ostatnich latach sprawił, że stała się ona przedsiębiorstwem konkurencyjnym i  przyjaznym dla środowiska.

Produkty oferowane przez SYNTHOS AGRO zapewniają pełną ochronę upraw, dbając o  najwyższą jakość plonów. Oferujemy:

• - Ochronę siewki – najwcześniejszego stadium rozwoju rośliny - zaprawy nasienne
  • - Ochronę roślin przed niszczącym działaniem grzybów chorobotwórczych w trakcie całego sezonu wegetacyjnego - środki grzybobójcze i bakteriobójcze
  • - Ochronę roślin przed szkodnikami w trakcie ich wzrostu i rozwoju
  • - Ochronę przed chwastami - środki chwastobójcze
  • - Dostarczanie roślinom niezbędnych mikro i makroelementów w postaci specjalistycznych nawozów

Do zapoznania się z ofertą firmy zapraszamy pod adres: http://synthosagro.com