Rajd i paintball

Zasłużony odpoczynek dla biało-zielonych!

• autor: zkl, 2011-06-22 19:29

Przed nami wakacje. Nasi biało-zieloni po rewelacyjnym sezonie udali się na zasłużony odpoczynek, by w słońcu ładować akumulatory, cieszyć się smakiem zwycięstwa i odzyskać głód piłki, który będzie bardzo potrzebny na nadchodzący dużymi krokami nowy 2011/12 sezon piłkarski. Nowe wyzwania, nowe drużyny, ale...o tym dopiero przy okazji pierwszych treningów. Na nasz wolny czas została przygotowana specjalna ankieta w której wyrazicie swoją opinię, który mecz w/g Was z sezonu 2010/11 najbardziej pozostanie w naszej pamięci.

Niebawem ukaże się dokładny harmonogram okresu przygotowawczego, więc odwiedzajcie naszą stronę.

A teraz cieszmy się z miejmy nadzieję słonecznych wakacji!

autor: vander1989 2011-06-27 15:32:31

Profil vander1989 w Futbolowo Kiedy będziemy znali sparingpartnerów? Treningi wznawiamy mniej więcej kiedy?