Victoria Mniów - Polonia Białogon K-ce 15.05.2011

Przed Derbami!

• autor: zkl, 2011-10-28 13:05

Już jutro meczem pomiędzy Grodem Ćmińsk a naszą Victorią Mniów rozpoczniemy 11.kolejkę spotkań. Derby przed nami, a fatalny sezon i związane z nim fatum wciąż daje o sobie znać. Bardzo poważne problemy kadrowe od poczatku sezonu ma Victoria. Kontuzjowani są obaj bramkarze-Mateusz Bujak i Marcin Zapała, pomocnik Piotr Plech, za czerwoną kartkę pauzuje Karol Rusiński. W meczu również zabraknie Mateusza Milcarza. Prawdopodobna jest absencja Michała Lisowskiego. To wszystko sprawia iż prawdziwe pole do popisu będzie miała młodziesz z Mniowa. Victoria stoi przed bardzo ciężkim zadaniem wywalczenia choćby punktu w Ćmińsku i tylko dobre zestawienie zespołu, oraz wola walki do samego końca może okazać się kluczem do sukcesu.

Spotkanie odbędzie się w Ćmińsku o godzinie 12.00

Data spotkania: 29.10.2011r.

Rozpoczęcie meczu: 12.00

Zbiórka  zawodników i wyjazd: UG Mniów godz. 10.30