Victoria - Politechnika 2:2 (13.04.2014)

Radosne granie w Tumlinie

• autor: baksu80, 2012-07-14 20:16

W dzisiejszym sparingu padła nieprzyzwoita, jak na spotkanie piłkarskie, ilość bramek. Skała Tumlin pokonała Victorię Mniów 10-8 (3-1). Główną przyczyną takiego rezultatu był z pewnością brak sędziów liniowych, a prowadzący spotkanie nie zawsze był w stanie wychwycić "spalone", z czego skrzętnie korzystali napastnicy obu drużyn, strzelając kilka bramek w sytuacjach "sam na sam".

W naszej drużynie pokazało się dziś dwóch nowych zawodników, którzy znajdują się w kręgu zainteresowań trenera a ponadto zadebiutowało dwóch wychowanków naszego klubu - Kuba Pasierbek i Mikołaj Cecot.

Łupem bramkowym w naszym zespole podzielili się: Kuba Pasierbek i Dawid Brzozowski po dwa trafienia oraz Albert Pach, Damian Rzeszowski i Mateusz Milcarz ponadto jedna bramka padła po strzale samobójczym. Oprócz tego w pierwszej połowie Mateusz Milcarz nie wykorzystał rzutu karnego.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje dziś debiutant - Kuba Pasierbek, który oprócz tego, że zdobył dwie bramki to pokazał się z dobrej strony w wielu innych akcjach.