Victoria - Politechnika 2:2 (13.04.2014)
Ładowanie...

Aktualności

Wygrany sparing

• autor: baksu80, 2012-07-25 20:42

W dzisiejszym meczu Victoria pokonała w Kajetanowie rezerwy tamtejszej Lubrzanki 7-3, do przerwy remisując 3-3. Mimo bardziej doświadczonego składu do przerwy wynik nie wyglądał najlepiej, za to po raz kolejny dobrze zaprezentowali się zmiennicy, którzy zdobyli 4 bramki nie tracąc żadnej. Ogólnie gra drużyny mogła się podobać a zwycięstwo powinno być bardziej okazałe.

Skład i strzelcy bramek w rozwinięciu...

Victoria I połowa: Zapała - Testowany, Rzeszowski, Michał Milcarz, Kwaskowicz - Pach, Lisowski, Mateusz Milcarz, Boruń - Brzozowski, Pasierbek

Victoria II połowa: Bujak - Rusiński, Rzeszowski, Milcarz, Cecot - Plech, Kłębek, Serek, Opara - Jurek, Biadun

Bramki zdobywali: Mateusz Milcarz, Dawid Brzozowski, Michał Kwaskowicz, Mateusz Serek, Dawid Jurek, Kamil Biadun i Piotr Plech.

Oprócz wymienionych zawodników wystąpili jeszcze Kuba Kaszuba i Mateusz Firek, którzy w związku z problemami z obsadą bramki gospodarzy zagrali po pół meczu w barwach Lubrzanki.