Victoria Mniów - Czarnovia Kielce 03.04.2011

Pierwsze zajęcia

• autor: baksu80, 2013-01-13 12:27

Trening rozpoczynający przygotowania do rundy wiosennej piłkarze Victorii Mniów mają już za sobą. W pierwszych zajęciach wzięło udział 22 zawodników, w tym kilku juniorów, z których jednak prawie wszyscy mają już za sobą występy w drużynie seniorów. W zespole nie są planowane większe zmiany kadrowe. Na zajęciach pojawił się Sebastian Adach, który wcześniej reprezentował już barwy Victorii a ostatnio był zawodnikiem Grodu Ćmińsk, ponadto możliwe, że do zespołu dołączy dwóch byłych piłkarzy MKS-u Stąporków, którzy po rozwiązaniu klubu występowali w "ligach amatorskich". Decyzja o ich przydatności dla drużyny zapadnie zapewne po rozegraniu kilku spotkań kontrolnych. Niewiadomo jeszcze czy  wiosną wystąpi  Marcin Boruń, który wyjechał w związku z rozpoczęciem studiów i nie ma możliwości regularnie uczestniczyć z treningach. W zespole po okresie wypożyczenia ze Skały Tumlin powinien pozostać Artur Czechowski oraz reszta zawodników reprezentujący Victorię jesienią.