Budowa luty

Plan przygotowań

• autor: baksu80, 2013-07-02 08:57

Po wydłużonym sezonie 2012/13 przyszedł czas na krótki odpoczynek. Mimo tego Zarząd klubu jak i trener planują działania związane z rozpoczęciem nowego sezonu. Ze strony Zarządu najważniejszym wydaje się przeprowadzka drużyny na nowy obiekt. Dzięki temu zawodnicy będą mogli w komfortowych niemalże warunkach przygotowywać się do rozgrywek. A jeśli o same przygotowania chodzi to ruszą one 16 lipca i w ich trakcie zaplanowane są cztery spotkania kontrolne. Rozkład sparingów przedstawia się następująco: 21 lipca z Samsonem Samsonów, 28 lipca Orlicz Suchedniów, 4 sierpnia Nowiny i 11 sierpnia Olimp Serbinów. Pierwsze trzy spotkania rozegrane zostaną na wyjazdach, co do ostatniego, decyzja zapadnie na kilka dni przed jego terminem.

Co do kadry zespołu, to nie są planowane żadne znaczące ruchy. Na chwilę obecną wszyscy zawodnicy zostają w drużynie, możliwe jest natomiast włączanie do zespołu kolejnych wychowanków.