Victoria Mniów - Czarnovia Kielce 03.04.2011

ŚZPN KIELCE CUP!

• autor: baksu80, 2013-07-03 22:43

Dzięki zaproszeniu ze strony biura ŚZPN Kielce będziemy reprezentować nasze Województwo w międzynarodowym turnieju piłkarskim!

Do Kielc zjeżdżają znakomite zespoły - Bate Borysow, mistrz Białorusi w roczniku 1998, główny faworyt imprezy. Pretendentem do głównej nagrody w roczniku 2000 będzie wicemistrz Ukrainy, Włodzimierz Wołyński. Stawkę uzupełniają młodzi piłkarze z JS Suresnes k. Paryża i dwie drużyny reprezentujące województwo świętokrzyskie (w tym właśnie nasza VICTORIA MNIÓW)
Zespoły rywalizować będą o puchary ufundowane przez: Zbigniewa Bońka, prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej; Adama Jarubasa, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Wojciecha Lubawskiego, Prezydenta Kielc oraz Zdzisława Wrzałkę, Starostę Powiatu Kieleckiego.

Mecze rozgrywane będą od czwartku do soboty na boisku w Kielcach przy ul.Prostej.

Sponsorami turnieju są: Urząd Marszałkowski, Hydrogeotechnika, Quickpack Jędrzejów, Wodociągi Kieleckie, Galeria Echo w Kielcach, Bank Spółdzielczy w Kielcach, Zakład Transportu Miejskiego w Kielcach.
Medialnie patronują: Radio Kielce, TVP Kielce, Gazeta Wyborcza i Echo Dnia.