Ładowanie...

Aktualności

Bardzo ważne punkty w Żelisławicach

• autor: baksu80, 2013-10-20 09:58

Victoria nadal gra w kratkę przeplatając dobre występy przeciętnymi, w których traci punkty z rywalami, którzy nie przewyższają naszej drużyny w żadnym aspekcie piłkarskiego rzemiosła. Na szczęście spotkanie w Żelisławiach z tamtejszą Zielenią należało do tych lepszych w wykonaniu naszego zespołu, który zwyciężył spokojnie 3-0. Już pierwsza akcja przyniosła prowadzenie a strzelcem bramki w 2 minucie był Kuba Pasierbek. Na kolejne trafienie czekaliśmy do drugiej połowy spotkania. Gola zdobył Bartek Szkil po doskonałym prostopadłym podaniu od debiutującego w rozgrywkach seniorskich 16-letniego Michała Nowka. Wynik na 3-0 ustalił ponownie Bartek, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem rywali.