Nowe boisko i wygrana z Krasocinem

Pierwszy trening

• autor: baksu80, 2014-01-23 09:16

W środę 22 stycznia odbył się pierwszy trening drużyny seniorów. W zajęciach udział wzięło 21 piłkarzy. Wszyscy to zawodnicy, którzy jesienią reprezentowali barwy Victorii. Z różnych przyczyn nie trenowało 5 zawodników ale ich nieobecności były spowodowane pracą, szkołą lub chorobą więc i oni w najbliższym czasie dołączą do drużyny. Oprócz wymienionych, treningi w Victorii w najbliższym czasie rozpocznie 2-3 nowych zawodników, których przydatność dla zaspołu będzie oceniana w trakcie okresu przygotowawczego.
Drużyna będzie trenować 4 razy w tygodniu a od drugiego tygodnia lutego 3 razy plus spotkanie kontrolne. Wszystkie zajęcia będą odbywać się na własnych obiektach a spotkania kontrolne będą rozgrywane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Końskich oraz jedno na boisku w Kielcach.