Ładowanie...

Aktualności

Wygrana w Stąporkowie

• autor: baksu80, 2014-03-02 19:23

W niedzielnym sparingu rozgrywanym na trawiastym boisku w Stąporkowie nasz zespół pokonał drużynę miejscowego zespołu Radiator$ 1-0. Bramkę dającą zwycięstwo zdobył tuż po przerwie Hubert Ślusarczyk. Do przerwy nasz zespół prezentował się o wiele lepiej niż gospodarze, zawodziła jedynie skuteczność. Po zmianie stron gra się wyrównała, w tym okresie świetnie trzykrotnie spisał się Mateusz Bujak, zwłaszcza w przedostatniej minucie meczu, kiedy kapitalnie obronił strzał napastnika gospodarzy. Niestety, tę interwencję Mateusz opłacił bolesną kontuzją pleców.

Victoria wystąpiła w składzie: Bujak - Rusiński, Rzeszowski, Kamont, Mi. Milcarz - Kłębek, Pach, Nowek, Ma. Milcarz, Szcześniak - Szkil oraz Majos, Pasierbek, Ślusarczyk, Kornecki, Adach.