Pierwszy trening zima 2012

W niedziele mecz z liderem

• autor: baksu80, 2014-04-05 11:21

W drugiej kolejce spotkań rundy wiosennej Victoria zmierzy się na własnym boisku z dotychczasowym liderem - Wichrem Miedziana Góra. Nasi niedzielni rywale w minionej kolejce pokonali u siebie Nidę Sobków 4-1, natomiast Victoria uporała się z Tęczą Gowarczów zwyciężając 2-1. Poza spotkaniem naszego zespołu, interesująco zapowiadają się dwa mecze. W Masłowie Klonówka będzie podejmować Lechię Strawczyn a do Górna na mecz z miejscowym GKS pojedzie Piaskowianka Piaski. Wyniki tych pojedynków, przy korzystnym rezultacie naszej drużyny, będą bardzo istotne dla miejsc w górnej części tabeli.

Więcej o czekającym Victorię spotkaniu w rozwinięciu.

Do tego spotkania zespół z Mniowa powinien przystąpić w optymalnym zestawieniu. Na chorobę narzekał Damian Rzeszowski ale mamy nadzieję, że do niedzielnego popołudnia wszystko będzie w porządku. Po pauzie za czerwoną kartkę do gry wraca Mateusz Milcarz i będzie on z pewnością dużym wzmocnieniem ofensywy naszego zespołu.

Rywale, to drużyna, która może w dotychczasowych meczach poszczycić się najlepszą defensywą - zaledwie 9 straconych bramek. Ponadto Wicher to zespół, który najlepiej wypada pod względem ilości punktów uzyskanych w spotkaniach wyjazdowych - 6 z nich wygrał i zaledwie raz zremisował tracąc przy tym tylko dwie bramki.

Zdajemy sobie sprawę, jak trudne zadanie czeka nasz zespół, ale tego typu mecze pokazują prawdziwą wartość poszczególnych zawodników i jeśli każdy z nich zagra na poziomie na jaki go stać, to Victoria nie powinna tego spotkania przegrać. Mamy nadzieję, że emocje związane z rozpoczęciem rozgrywek minęły po pierwszym meczu i teraz każdy z piłkarzy zagra wiele spokojniej niż w spotkaniu z Tęczą, co jednocześnie powinno przełożyć się jakość gry zespołu.