Turniej 2012

W niedziele z Nidą Sobków

• autor: baksu80, 2014-05-08 10:34

W swoim kolejnym spotkaniu w walce o ligowe punkty Victoria zmierzy się z walczącym o utrzymanie w klasie A zespołem Nidy Sobków. Jesienią w Sobkowie nasza drużyna rozegrała jedno z najlepszych spotkań pierwszej rundy gromiąc gospodarzy 5-0. Teraz przed gośćmi stoi widmo spadku i z pewnością będą starali się ze wszelkich sił wywieźć z Mniowa choćby jeden punkt, warto dodać, że wiosną zdobyli ich zaledwie 4, czterokrotnie remisując. Victoria gra obecnie jak z nut i jeśli nie zlekceważymy rywala to z pewnością będziemy zdecydowanym faworytem w najbliższym meczu. W spotkaniu z Nidą nie wystąpi pauzujący za kartki Michał Milcarz, dzięki temu szansę na grę dostanie któryś z zawodników rywalizujących o miejsce w składzie i miejmy nadzieję, że w pełni ją wykorzysta.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Victorii na niedzielne spotkanie.