Trening w Symetris 06.02.11

W niedzielę Zieleń

• autor: baksu80, 2014-05-23 08:20

W XXIII kolejce spotkań Victoria zmierzy się na własnym stadionie z Zielenią Żelisławice, która obecnie zajmuje 12 pozycję w tabeli i balansuje na granicy utrzymania. Wiosną, nasi najbliżsi rywale, prezentują się wiele lepiej niż na początku sezonu. Dodatkowo szansa na pozostanie w gronie A-klasowiczów, która pojawiła się po ostatniej wygranej Zieleni z Tęczą Gowarczów 3-2, sprawia, że możemy spodziewać się ciężkiego i zażartego boju o punkty. Oczywiście faworytem jest nasza drużyna i o ile możemy być pewni przewagi umiejętności i przygotowania fizycznego Victorii to obawę może budzić zbyt małe zaangażowanie i rozprężenie niektórych z naszych zawodników.

Miejmy nadzieję, że nasi piłkarze wyciągnęli wnioski ze słabego i zakończonego szczęśliwym zwycięstwem meczu w Chęcinach i tym razem zrewanżują się kibicom kolejnym ciekawym i obfitującym w bramki dla Victorii spotkaniem. Początek spotkania o godzinie 15 w niedzielę, zapraszamy.