Ładowanie...

Aktualności

Pierwszy sparing Victorii

• autor: baksu80, 2014-07-19 21:12

W swoim pierwszym sparingu Victoria uległa beniaminkowi klasy okręgowej Wichrowi Miedziana Góra 3-2. Mimo, iż nasz zespół do przerwy prowadził 2-1 to gospodarze zdołali zdobyć jeszcze dwie bramki i wygrać spotkanie. W drużynie Victorii testowanych było czterech zawodników ale również czterech naszych podstawowych piłkarzy nie mogło w tym meczu wystąpić. Z różnych przyczyn nie mogli dziś wystąpić Michał Lisowski, Artur Kłębek, Damian Domagała i Bartek Szkil.

Skład i krótka informacja o meczu w rozwinięciu...

Wicher Miedziana Góra - Victoria Mniów 3-2 (1-2)

Bramki: 0-1 Testowany 7, 1-1 Pisarek 34, 1-2 Mateusz Milcarz 44,  2-2... 73, 3-2... 77

Victoria: Jachymczyk - Kwaskowicz, Rzeszowski, Kornecki, Żmuda, Grabka, Testowany, Rusiński, Pasierbek, Mateusz Milcarz, Testowany oraz Kaszuba, Pach, Szcześniak, Nowek, Kulczyński, Ślusarczyk, Michał Milcarz

W naszej drużynie wystąpili czterej testowani piłkarze, dwóch z nich - Karol Jachymczyk i Karol Grabka już trenowali z zespołem, dla pozostałej dwójki był to debiut w Victorii. Cała czwórka zawodników , których obserwował trener wypadła pozytywnie lecz na podjęcie decyzji o ich pozyskaniu jeszcze za wcześnie.

Co do samego spotkania to pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy, lecz to nasz zespół zagrał skuteczniej i na przerwę schodziliśmy z jednobramkową przewagą. Po przerwie spotkanie miało wyrównany przebieg ale tym razem skuteczniejsi byli gospodarze, którzy dzięki dwóm trafieniom odnieśli zwycięstwo.