Ładowanie...

Aktualności

Wygrana w drugim sparingu

• autor: baksu80, 2014-07-27 20:02

W swoim drugim meczu kontrolnym Victoria pokonała beniaminka klasy okręgowej AZS Politechnikę Kielce 3-0. Spotkanie było rozgrywane na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Ściegiennego w Kielcach co przy upalnej pogodzie było dla zawodników obydwu zespołów nie lada wysiłkiem.

Skład Victorii oraz krótka informacja o meczu w rozwinięciu...

Politechnika Kielce - Victoria Mniów 0-3 (0-1)

Bramki: Albert Pach 38, Karol Rusiński 76 i Paweł Kulczyński 84

Victoria: Kaszuba - Grund, Rzeszowski, Kamont, Kwaskowicz, Lisowski, Grabka, Nowek, Rusiński, Pach, Szkil oraz Dejworek, Kłębek, Kornecki, Żmuda, Ślusarczyk i Kulczyński

Sam mecz z racji panującego upału nie miał porywającego tempa i był on dość wyrównany, gra toczyła się przeważnie w środku pola ale składniejsze akcje wyprowadzał nasz zespół. Oprócz trzech zdobytych bramek doskonałych okazji nie wykorzystali Bartek Szkil, Karol Rusiński i Adam Kamont. Rywale także próbowali zagrozić naszej bramce, ale nie byli w sanie sfinalizować żadnej akcji bo albo doskonale spisywali się defensorzy albo na drodze stawali bramkarze. Ogólnie niedzielny występ Victorii należy ocenić pozytywnie, drużyna była zdyscyplinowana w defensywie i skuteczna w ataku. Niestety sparing ten okupiliśmy kilkoma urazami, najgroźniej wyglądała kontuzja Kuby Kaszuby, który w 25 minucie w efekcie ostrego wejścia napastnika Politechniki musiał opuścić boisko z mocno stłuczonymi plecami. Pozostałe kontuzje to urazy mięśniowe, które nie stanowią większego zagrożenia a zawodnicy, którzy ich doznali powinni po krótkiej przerwie wrócić do treningu.

W spotkaniu z Politechniką testowani byli Karol Grabka z GLKS Krasocin oraz Tomasz Grund z Astry Piekoszów. Wszystko wskazuje na to, że obaj będą reprezentować Victorię w zbliżającym się sezonie.