Pierwszy trening zima 2012

Podział Klasy B

• autor: cimbo91, 2014-08-11 12:06

ŚZPN dokonał podziału Klasy B na grupy. Rezerwy Victorii znalazły się w grupie I, która łącznie liczy 11 zespołów.
W grupie I znalazła się drużyna Unii Małogoszcz ale nie wiadomo czy będzie w niej rywalizować, ponieważ działacze małogoskiego klubu wystąpili do Wydziału Gier ŚZPN o przeniesienie ich drużyny do grupy II.

Na faworyta rozgrywek z pewnością wyrasta drużyna GLKS Fałków, która zgłaszała aspiracje do awansu już w minionym sezonie. Oceniając możliwości podopiecznych trenera Karola Rusińskiego w rozgrywkach klasy B można śmiało stwierdzić, że przy odpowiednim zaangażowaniu w treningi i mecze wszystkich zawodników, Victoria II może być nawet jednym z kandydatów do walki o miejsca uprawniające do gry w barażach o klasę A, czego naszym młodym piłkarzom życzymy.

Bez względu na końcowy wynik rozgrywek, głównym celem powołania do życia drużyny rezerw jest umożliwienie jak najszerszej grupie młodych zawodników, wychowanków naszego klubu, kontunuowania przygody z piłką nożną.

Pełna lista rywali w rozwinięciu:

Klasa B – Gr. I

Tęcza Gowarczów (spadkowicz)
GLKS Fałków
ULKS Łączna
PKS Polonia Białogon
KS Kamienna Wola
Płomień Wólka Kłucka
Radiators Stąporków
Victoria II Mniów (beniaminek)
KS Smyków (beniaminek)
Dolina Wilków (beniaminek)