Budowa lipiec 2012

Zapowiedź: Samson Samsonów - Victoria

• autor: cimbo91, 2014-10-15 10:57

Poniżej przedstawiamy Państwu zapowiedź meczu Klasy A, gr. I: Samson - SamsonówVictoria Mniów, który odbędzie się 19 października 2014 r. o godzinie 14 na boisku w Samsonowie.

Zapowiedź po kliknięciu "więcej".

Samson Samsonów to spadkowicz z Klasy Okręgowej. W obecnym sezonie już od początku rozgrywek zasiadł na pozycji lidera i do tej pory zebrał 25 punktów (8 wygranych, 1 remis).

Najsilniejsze punkty Samsona to ich najlepszy strzelec z 8 bramkami na koncie - Karol Piwowarczyk, oraz zawodnicy, którzy wrócili z wypożyczenia z III-ligowej Nidy Pińczów: Łukasz Gębski z 6 bramkami oraz Mateusz Kołodziejski strzelec 4 bramek, Dobrą skutecznością wykazuje się też 17-letni Mateusz Wikło, wychowanek Łysicy Bodzentyn, który rozegrał połowę możliwych minut do rozegrania (448' na 810'), a ma na swoim koncie 6 bramek.

Ostatni mecz: Piaskowianka Piaski - Samson 1:1. Goście od 34 minuty przegrywali spotkanie, a wyrównać udało im się dopiero w 86 minucie po bramce Piotra Siwka.

Wynik tego meczu na pewno będzie miał duże znaczeniu w ostatecznej kolejności w tabeli Klasy A, więc liczymy na punktową zdobycz naszych zawodników. Dla Samsona będzie to początek zmagań z czołówką tabeli (kolejne mecze z trzecią w tabeli Lechią Strawczyn i drugim Grodem Ćmińsk).