Budowa Maj 2013

Zapowiedź: Victoria - Sokół Rykoszyn

• autor: cimbo91, 2014-10-22 08:53

Poniżej przedstawiamy Państwu zapowiedź meczu Klasy A, gr. I: Victoria Mniów - Sokół Rykoszyn, który odbędzie się 25 października (sobota) 2014 r. o godzinie 16 na stadionie w Mniowie.

Zapowiedź po kliknięciu "więcej".

Sokół Rykoszyn to obecny spadkowicz z Klasy Okręgowej. Historia tego zespołu jest dość ciekawa, gdyż od sezonu 2008/09 potrafili zrobić trzy awanse z rzędu - od Klasy B do 4 ligi. W 4 lidze w pierwszym swoim sezonie zdołali się utrzymać, lecz w następnym już spadli do "Okręgówki", a następnie z Klasy Okręgowej do Klasy A, gdzie grają obecnie.

W obecnym sezonie gracze z Rykoszyna zdobyli jedynie 7 punktów z czego wszystkie na własnym boisku. Na swój ostatni mecz wyjazdowy do Żelisławic, nie potrafili zebrać składu i zostali ukarani walkowerem. W swojej kadrze nie posiadają wyróżniającego się strzelca - na 13 strzelonych bramek przypada 9 strzelców.

Ostatni mecz: Sokół Rykoszyn - Piaskowianka Piaski 5:2