Ładowanie...

Aktualności

Wysoka wygrana z Sokołem

• autor: cimbo91, 2014-10-27 20:05

Victoria pewnie pokonała spadkowicza z Klasy Okręgowej - Sokół Rykoszyn 7:0. Hat-trickiem popisał się Karol Rusiński, dwie bramki dołożył Mateusz Milcarz, po jednej Karol Grabka i Albert Pach.

Relacja z meczu po kliknięciu "więcej"

Już w pierwszej minucie spotkania Mateusz Milcarz głową umieścił piłkę w siatce po dośrodkowaniu Karola Rusińskiego. Druga bramka została zdobyta po bardzo dobrej  indywidualnej akcji Michała Nowka, który wyłożył piłkę do Karola Rusińskiego, a ten tylko dokonał formalności i umieścił piłkę w siatce. Trzecia bramka padła również po trafieniu Rusińskiego. W pierwszej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Mateusz Milcarz, który uderzył wprost w bramkarza. Tuż po tym, dokonał indywidualnej akcji, w której przeszedł kilku zawodników i uderzył tuż obok słupka.

Początek drugiej połowy to chwilowa przewaga Sokoła, ale tylko do 57 minuty, kiedy doskonałą piłkę prostopadłą otrzymał Albert Pach i w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnie umieścił piłkę w bramce. Gol na 5:0 padł po dośrodkowaniu Michała Kwaskowicza, a strzelcem był Karol Rusiński, dla którego była to trzecia bramka w tym spotkaniu. Swoją drugą bramkę zdobył Mateusz Milcarz – przerzucił bramkarza mimo, że był ustawiony tyłem do bramki. Festiwal strzelecki zakończył pięknym strzałem Karol Grabka, który uderzył na bramkę z pierwszej piłki sprzed pola karnego.

Cieszy kolejne zwycięstwo naszego zespołu i duża skuteczność, chociaż mecz mógł zakończyć się o wiele wyższym wynikiem, świadczą o tym sytuacje, których nie wykorzystali m.in. Albert Pach, Karol Grabka (strzał w poprzeczkę) czy Mateusz Milcarz. Niestety w 18 minucie spotkania kontuzji doznał Paweł Rzeszowski i musiał opuścić boisko.