Victoria Mniów - Czarnovia Kielce 03.04.2011

Zapowiedź: Zryw Skroniów - Victoria

• autor: cimbo91, 2014-10-29 10:24

Poniżej przedstawiamy Państwu zapowiedź meczu Klasy A, gr. I: Zryw Skroniów - Victoria Mniów, który odbędzie się 2 listopada 2014 r. o godzinie 13 na stadionie w Skroniowie.

Zapowiedź po kliknięciu "więcej".

Zryw Skroniów to zespół z powiatu jędrzejowskiego założony w 1945 roku. Już drugi rok z rzędu występuje w Klasie A, po tym jak w sezonie 2012/13 spadł z Klasy Okręgowej. W poprzednim sezonie walczyliśmy z drużyną Zrywu o 3 miejsce w tabeli Klasy A, aż do ostatniej kolejki, lecz to Zryw wyprzedził nas, dzięki bezpośredniej wygranej z naszym zespołem 1:2 w przedostatniej kolejce ligowej, mimo, że prowadziliśmy 1:0 i nie wykorzystaliśmy rzutu karnego przy takim właśnie wyniku,

W obecnym sezonie zawodnicy Zrywu nie prezentują się już tak okazale jak w poprzednim. W 11 meczach zdobyli 14 punktów i zajmują 9 pozycje w tabeli. Na 6 meczów na własnym boisku zdobyli tylko 5 punktów (1 wygrana i 2 remisy), z czego wygrana była z outsiderem rozgrywek Victorią Górki Szczukowskie.

Najlepszym strzelcem zespołu ze Skroniowa jest 30-letni Krzysztof Stańczyk, który na koncie posiada 11 bramek.

Ostatni mecz: Piaskowianka Piaski - Zryw Skroniów 3:1