GOKiS Masłów - Victoria Mniów 27.03.11

III Memoriał im. Kamila Kaczmarczyka

• autor: cimbo91, 2016-01-31 19:55

Dziś w hali sportowej ZS w Mniowie odbył się III Memoriał im. Kamila Kaczmarczyka. W turnieju uczestniczyło 8 drużyn: Korona Kielce, Neptun Końskie, Orlęta Kielce, Partyzant Radoszyce, GKS Górno, Victoria Mniów, Granat Borki, Gród Ćmińsk. W turnieju uczestniczyły osoby z rocznika 1996 i młodsi.

Victoria Mniów zajęła II miejsce, w finale przegrywając z Neptunem Końskie 2:4. III miejsce zajęła Korona Kielce, która pokonała Granat Borki.

W półfinale Victoria Mniów pokonała dopiero po rzutach karnych Koronę Kielce 3:1 (w regulaminowym czasie był wynik 0:0), a Neptun pokonał Granat.

Skład Victorii:
Jakub Kaszuba, Damian Śliz, Adam Kamont, Michał Nowek, Mateusz Stachera, Paweł Kulczyński, Konrad Krakowiak, Wiktor Żmuda, Bartłomiej Kukulski.

Link do rzutów karnych z meczu półfinałowego Victoria - Korona: