Nidzianka - Victoria

Współpraca z SynthosAgro oraz Regio Group!

• autor: cimbo91, 2017-04-14 16:34

Miło nam poinformować, że Zarząd Victorii Mniów podpisał umowę o współpracy z firmami Regio Group z Rybnika oraz Synthos AGRO z Oświęcimia. Na jej mocy nasz klub zobowiązuje się reklamować obydwa podmioty m.in. na koszulkach meczowych oraz na banerach na stadionie. W zamian firmy przekażą 20 kompletów unikalnych i dedykowanych strojów, na których znalazł się herb naszego klubu, nazwa drużyny oraz dotychczasowi sponsorzy.

Koszulki wykonane są w technice regio freestyle, który cechuje totalny brak ograniczeń, dzięki czemu można przygotować niepowtarzalny komplet piłkarski. Nadruki wykonane są techniką sublimacji, czyli jedną z najtrwalszych metod dostępnych na rynku.

W rozwinięciu krótkie wizytówki naszych partnerów:

SYNTHOS S.A. jest jednym z  największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie producentem kauczuków emulsyjnych oraz wiodącym europejskim producentem polistyrenu do spieniania.

Dynamiczny rozwój spółki w  ostatnich latach sprawił, że stała się ona przedsiębiorstwem konkurencyjnym i  przyjaznym dla środowiska.

Produkty oferowane przez SYNTHOS AGRO zapewniają pełną ochronę upraw, dbając o  najwyższą jakość plonów. Oferujemy:

• - Ochronę siewki – najwcześniejszego stadium rozwoju rośliny - zaprawy nasienne
  • - Ochronę roślin przed niszczącym działaniem grzybów chorobotwórczych w trakcie całego sezonu wegetacyjnego - środki grzybobójcze i bakteriobójcze
  • - Ochronę roślin przed szkodnikami w trakcie ich wzrostu i rozwoju
  • - Ochronę przed chwastami - środki chwastobójcze
  • - Dostarczanie roślinom niezbędnych mikro i makroelementów w postaci specjalistycznych nawozów

Do zapoznania się z ofertą firmy zapraszamy pod adres: http://synthosagro.com

REGIO jest polską firmą z tradycjami. Już od blisko 10 lat produkujemy odzież sportową dla wielu dyscyplin sportowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszego zespołu sport jest naszą pasją. Produkujemy odzież przeznaczoną do wszystkich dyscyplin drużynowych. To jednak nie wszystko... REGIO to także firma do której należą takie firmy jak: e-futbol.pl, sklep który zajmuje się obsługą piłkarzy na terenie całej polski oraz jest specjalistą futbolowym marki adidas.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pod adresamiwww.regio.pl oraz e-futbol.pl