Pierwszy trening zima 2012

Najbliższy rywal - GKS Górno

• autor: zkl, 2010-05-08 18:49

Już jutro nasza Victoria będzie gościła na swoim boisku lidera naszej ligi, GKS Górno.

Zapraszam na trochę statystyki..

Serdecznie Zapraszamy na mecz o godz. 11.00

Zbiórka zawodników: boisko godz. 9.45

GKS Górno to zespół który drugi sezon gra w rozgrywkach klasy B. Poprzedni sezon grał w gr. III, natomiast w tym sezonie został przydzielony do gr.I .

Jest to bardzo młody zespół który już pod koniec rundy jesiennej wypracował sobie sporą zaliczkę w postaci 31pkt. z jednym remisem i jedną porażką na koncie. W tegoroczną rundę wiosenną również weszli bardzo dobrze nie przerywając passy meczów bez porażki. Obecny lider wykorzystał chwilę zadyszki pozostałych drużyn walczących o awans i na dzień dzisiejszy przewodzi naszej lidze z siedmiopunktowym zapasem do drugiego miejsca, mając na koncie 41 oczek.

Do tej pory mieliśmy tylko jedną konfrontację naszych drużyn. W rundzie jesiennej nasza Victoria grając w Górnie odnotowała najwyższą w tym sezonie porażkę z tamtejszym zespołem, ulegając GKS 0:7.

Przyjazd lidera do Mniowa powinien dostarczyć sporo emocji i wrażeń na które serdecznie zapraszamy!!!