Rajd i paintball

Remis po walce!

• autor: zkl, 2010-06-17 07:00

To był prawdziwy mecz walki w którym remis nie zadowalał nikogo, a jednak remisem się to spotkanie skończyło. Żadnej z drużyn nie można odmówić chęci do walki - wystarczy spojrzeć na to, że zobaczyliśmy czerwoną kartkę. Mimo wszystko wynik jest chyba lepszy dla naszej drużyny, która przez ostatnie kilkanaście minut grała w dziesiątkę. Bramkę dla biało-zielonych zdobył Piotr Bartusiak

Wczorajszego popołudnia przez całe 90 minut widzieliśmy na boisku prawdziwą Victorię walczącą. Która zagrała poprawnie. Dobre parady naszego bramkarza, bardzo ładna bramka strzelona w debiucie przez Piotra Bartusiaka, niewykorzystany przez "studentów" rzut karny i bardzo dobra gra w defensywie wszystkich zawodników. Tego wszystkiego nie zabrakło w środowe popołudnie. Niestety jeden wypadek przy pracy i faul taktyczny Michała Milcarza, który starał się zapobiec wyjściu zawodników Politechniki sam na sam z bramkarzem zdecydował o tym, iż ostatnie kilkanaście minut graliśmy w dziesiątkę.

-Myślę, że w pełnym składzie wygralibyśmy tę potyczkę. Nie udało nam się zwyciężyć, ale trzeba uszanować ten remis na wyjeździe. Nie patrzyliśmy na to czy Politechnika wygrywa, czy przegrywa na swoim boisku. Chcieliśmy zagrać swoją piłkę i wydaje mi się, że to się udało- podsumował trener Victorii, Michał Kraszewski.

Kolejne spotkanie już w niedziele a przeciwnikiem będzie imienniczka czyli: Victoria Górki Szczukowskie!

autor: ~vander 2010-06-17 10:12:13

avatar mordy Wy moje

autor: Pyfyly 2010-06-17 10:27:41

Profil Pyfyly w Futbolowo Kawał dobrej roboty, jakby na to nie patrzec. Duzo zdrowia zostawione na boisku. Tak ma byc. Jedziemy do gorek po 3 pkt !!

autor: SpontanGK 2010-06-17 11:52:45

Profil SpontanGK w Futbolowo To był na prawdę bardzo dobry mecz panowie, okiem z 16 metra ;) Dziękówka i jazda !!!

autor: ~anonim 2010-06-17 11:56:01

avatar nawet Astra i Górno nie potrafili z nimi wygrać, którzy mają zapewniony awans do A klasy!

autor: ~anonim 2010-06-19 12:32:00

avatar Wicher II - Orlicz II 0:0

autor: ~anonim 2010-06-21 19:02:37

avatar cksport.pl/azs_politechnika/wiadomosci,p echowy_remis_politechniki,2078.html