Ładowanie...

Aktualności

Sparing GKS Górno 3:0 (3:0) Victoria Mniów

• autor: zkl, 2010-08-05 07:15

W pierwszym meczu kontrolnym nasza Victoria uległa zespołowi z Górna. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy, który został ustalony już w pierwszej połowie.

Victoria: M.Bujak(M.Zapała) - M.Pawlikowski, M.Milcarz, M.Kwaskowicz - M.Lisowski (M.Traczyński), M.Kaniowski, W.Picheta(R. Łękawski), M.Serek (A.Duda), K.Rusiński ( K.Biadun) - P.Bartusiak(M.Milcarz), P.Plech (test. zaw.)

• Komentarzy [6]
  • czytano: [475]

autor: Pyfyly 2010-08-05 15:13:29

Profil Pyfyly w Futbolowo Widac było ze kazdy mial przerwe i dluzszy czas nie gralismy. 1 polowa ustalila mecz ,gorno juz konczy przygotowania, my dopiero zaczynamy. Mecz kontrolowalo Gorno, choc 3 sytuacje 100% mielismy jak nie wiecej, byly okazje, byly tez bledy. Ale bylo widac ze jestesmy rownorzednymi druzynami, wiec niz jak tylko walka o A klase i udany rewanz w przyszlym sezonie jak sie utrzymaja. Tego nam zycze

autor: ~anonim 2010-08-05 18:32:10