Turniej 2012

KLONÓWKA Masłów 0:2 (0:0) VICTORIA Mniów

• autor: zkl, 2010-08-12 07:18

Po strasznym zamieszaniu spowodowanym rezygnacją z rozegrania sparingu przez Polonię Białogon, zaczęły się gorączkowe poszukiwania sparingpartnera. Zespołem który w ostatniej chwili zgodził się zagrać był zespół Klonówki Masłów.

Skład: M.Zapała(M.Bujak) - R.Łękawski, M.Milcarz, M.Kwaskowicz - M.Milcarz(M.Traczyński), M.Lisowski, M.Serek (K.Królik), K.Biadun (A.Duda), W.Picheta-P.Plech(M.Kraszewski), test.zaw.(M.Majchrzak)

I tak w kolejnym, trzecim już meczu kontrolnym nasz zespół wyjechał do Masłowa i wygrał z tamtejszą Klonówką 2:0. Obie drużyny prowadziły otwarte spotkanie, a mecz obfitował bardziej w indywidualne akcje naszych zawodników niż składne akcje drużynowe. Lecz i przy takiej grze Victoria potrafiła zdobyć dwie bramki, nie tracąc żadnej.

Strzelcami byli kolejno: M.Serek, W.Picheta

Po intensywnym tygodniu treningowym, zawodnicy Victorii mają kilka dni wolnego na zregenerowanie sił.

Już w tą niedzielę pierwszy oficjalny sprawdzian naszej drużyny: runda wstępna okręgowego PUCHARU POLSKI!

autor: SpontanGK 2010-08-12 09:22:42

Profil SpontanGK w Futbolowo Super... panowie wygramy mecz z KLF !!! Damy Rade na STOPRO

autor: ~vander 2010-08-12 10:30:21

avatar Sobie damy rade