Stadion - Kompleks Sportowy w Mniowie

Echa 11.kolejki Granat II Mistrzem jesieni!

• autor: zkl, 2010-11-03 11:25

Czy Granat obroni pozycję lidera, a może Orlicz i Victoria wykorzystają pauzę i przeskoczą zespół ze Skarżyska? I kto zostanie mistrzem jesieni? Te pytania zadawano sobie przed ostatnią 11.kolejką rundy jesiennej. Ale i Orlicz i Victoria nie wykorzystały swoich szans….

Niewątpliwie największą niespodzianką była porażka Victorii Mniów na swoim terenie z Heko CzermnoBiało-zieloni grali koncertowo „u siebie” pokonując choćby Granat i zaliczając najlepszą passę meczów bez porażki. Niestety, mimo walki nasza Victoria pokazała że klątwa zespołów z powiatu koneckiego ciągle trwa. Jak do tej pory tylko zespoły Tęczy i Heko potrafiły powstrzymać nasz zespół.

Kolejną drużyną która nie wykorzystała swojej okazji na zajęcie fotelu lidera była drużyna Orlicza II, która tylko zremisowała z Lubrzanką II w Kajetanowie. Skromy remis dał jednak Suchedniowianom punkt i na półmetku sezonu zajeli oni drugą lokatę.

Potknięć obu zespołów nie wykorzystała czwarta w tabeli Tęcza, która również przegrała swoje spotkanie 0:1 z ostatnią w tabeli ULKS Łączną. I można uznać iż ten rezultat to największa sensacja kolejki.

Ostatni mecz to konfrontacja Wichru II z Olimpem Serbinów.  Przyznam że liczyłem na ciekawe widowisko, lecz sam wynik świadczy o tym iż Olimp po raz kolejny zapomniał jak się bronić.

Po tej kolejce mistrzem jesieni został GRANAT II Skarżysko Kamienna.

A przed nami dłuuuga przerwa i przygotowania do wiosennej batalii o awans.